ZERO DROP™


Кожен кросівок Altra має повністю амортизовану платформу Zero Drop™, яка розміщає п'яту і передню частину стопи на однаковій відстані від землі. Цей природний баланс вирівнює ноги, спину і поставу без зайвого навантаження. Він також зміцнює п'яти і литкові м'язи, які були ослаблені протягом тривалого бігу на піднятих п'ятах.


Переваги:

  • П'ятка і передня частина стопи знаходяться на однаковій відстані від землі
  • Сприяє створенню правильної форми для зменшення початкової навантаження в 3-5 разів
  • Природне навантаження на п'яти для кращого руху
  • Співвідношення вирівнювання стоп, спини і постави 1-до-1
  • Сприяє кращій техніці бігу
  • Балансування ваги з переду назад


Не такі як інші – цілком справедливо

Вся лінійка  Zero Drop™ взуття Altra відрізняє нас від більшості взуттєвих компаній, які випускають кросівки з піднятою п'ятою. Біг на піднятій п'яті порушує природне положення стопи і сприяє більшій віддачі при великих кроках.


Інновація в 300°

Після численних візитів до його сімейного магазину покупців зі скаргами на біль і травми, засновник Altra Голден Харпер поставив собі на меті вирішити цю проблему. Його дослідження з коледжу про травми під час бігу та відео-аналіз технік бігу показали, що конструкція традиційного взуття для бігу була незадовільною і сприяла надмірному навантаженню.


За допомогою тостера він почав плавити підошви взуття покупців і видаляти непотрібний підйом в районі п'яти. Виглядало жахливо, але це спрацювало! Харпер ввів термін «Zero Drop™» для опису рівня амортизації та ідеального розподілу ваги від п'яти до передньої частини стопи.


Бігуни відразу відчули різницю. Саме їх результати та успіх посприяли створенню Altra Running.


Повна амортизація

Altra Running – єдина взуттєва компанія, яка представляє цілу лінійку повністю амортизованих кросівок Zero Drop™. Поєднані нами матеріали EVA та A-Bound™, завдяки чому кросівки є легкими, рівномірно розподілені від п'яти до носка, а балансування ваги спереду назад сприяє правильній техніці бігу з меншою віддачею.