Відгук про модель Lone Peak від досвідченої спортсменки.

Для участі у будь-яких змаганнях важливо мати якісний інструментарій. Для марафонців, бігунів і т.п. таким інструментом виступає в першу чергу іх фізична підготовка і взуття, а потім вже інше.

Ось, що пише з цього приводу досвідчена людина, спортсменка зі стажем Анна Валуйська:

“Кросівки, які бігають самі. Функціональний тренінг, кросфіт, офп… Неважливо чим Ви займаєтеся, поки Ви це робите.

Спорт – моя пристрасть. І це не лише біг. В 2015 році в Україні стартував проект Гонка Нації, в якому я відразу ж почала брати активну участь. За плечима чотири старти і фініша, десятки годин тренувань, літри поту і кілограми нервів мого винахідливого тренера. Всі інші забіги стали не метою, а способом.

Звісно, знищена далеко не одна пара спортивного взуття в пошуках ідеальних кросівок.

І ось нарешті у мене з’явились вони – Lone Peak 2.5 – мої перші кросівки Altra, які люб’язно були надані магазином Altrarunning для підготовки до чергової Гонки в Пирогово.

Без тіні сумніву, мушу визнати, що з усієї моєї “колекції”, яка налічує близько 20 пар, ці найкращі. Вони видираються на такі гірки, на які позашляховик навряд чи б заліз. А що й казати про біг вниз, коли найчастіше страждає техніка бігу!

Вони наче самі несуть ноги по піску, сухому листю, мокрому бруду, в той самий час захищаючи ноги від нерівностей поверхні та забезпечуючи неймовірну амортизацію”

 

Дякуємо за довіру. Натхнення і перемог Вам !!!