Про Altra

З середини 1990-х років до магазину моєї сім’ї в горах Уосатч, що спеціалізувався на товарах для бігу, зверталися бігуни зі скаргами на болі в колінах, «розколоту гомілку» та періодичний біль в стопі. Як досвідчений атлет, який пробіг марафон з кращим в світі результатом 2:45 у віці 12 років, я дуже добре розумів їх. Моє дослідження в коледжі на тему травм від бігу в поєднанні з відео-аналізом в нашому магазині допомогло виявити, що конструкція традиційної взуття для бігу була незадовільною і сприяла надмірному навантаженню.

Протягом багатьох десятиліть практично всі кросівки виготовляли з загостреними носками і вдвічі товщими та важчими, ніж передня частина стопи, відділами п’ят. У той час як взуттєві компанії стверджували, що така конструкція захистить тіло від травм під час бігу, наукові дослідження спростовували це.

Після багаторічних невдалих спроб переконати взуттєві компанії змінити їх дизайн, я вирішив модифікувати взуття на таке, що зможе стимулювати бігову техніку з низьким навантаженням і запобігати виникненню травм.

Орієнтуючись на результати дослідження, я почав роботу зі своїм тостером в спробах вирішити проблеми з травмами своїх клієнтів. Я розплавив підошви звичайних кросівок і видалив зайвий підйом в районі п’яти. Виглядало жахливо, але це спрацювало! Я ввів термін «Zero Drop™», щоб описати однаковий рівень амортизації п’яти і стопи. Ми заручилися підтримкою місцевого шевця для зміни кросівок наших клієнтів на Zero Drop™. Це зменшило кількість травм настільки сильно, що в перший же рік у нас було майже 1000 покупців, які купили та модифікували свої кросівки! На щастя, з нами зв’язалися одні з найкращих та найбільш інноваційних представників сфери виробництва кросівок для бігу. За допомогою їх професійного досвіду і двох років розробок ми створили перші в світі кросівки з пружною основою Zero Drop ™. Ми зробили їх оптимальними для довгих дистанцій, здатними не спричиніти проблем з ногами, які зараз поширені серед мінімалістського взуття.

Zero Drop ™ був лише одним із кроків, які ми зробили для повернення стоп бігунів в їх природне положення. Дослідження показало, що нашому взуттю не вистачало носка, який би фактично повторював форму здорової стопи – уявіть собі! Ми створили особливий носок FootShape ™ спеціально для полегшення проблем з ногами, в тому числі з бурситами, невромами і підошовними фасціями. Це також підвищує стійкість і комфорт, забезпечуючи при цьому більш потужне відштовхування.

Я хочу подякувати тисячі бігунів, які підтримали нашу концепцію і зробили Altra одним з 10 найкращих брендів спортивного взуття всього за декілька років. Вся наша команда пробігає дистанції від 5 км до 100 миль. Також ми особисто тестуємо наше взуття, щоб переконатися в комфортності бігу – чи то 30 хвилин, чи 30 годин.

Біг – значна частина нашого життя, і я щиро вірю, що наше взуття зможе допомогти людям бігати краще і зрозуміти, що немає жодних меж для того, що вони можуть досягти.