why altra

 

FOOTSHAPE™ TOE BOX — ЗБІЛЬШІТЬ ПРОСТІР

Традиційні кросівки для бігу мають загострені носки, які здавлюють пальці та порушують їхнє природнє положення, що збільшує ризик утворення бурситу, деформації пальців, підошовного фасцииту та інших ускладнень. Спеціальна форма носка FootShape™ від Altra дозволяє пальцям ніг розслабитися і природньо та вільно розташуватися, а великому пальцю залишиться у прямому положенні. Це підвищує стабільність і створює потужний відскок, щоб максимізувати продуктивність бігу. Це можна б було назвати справжнім науковим проривом, але в першу чергу ми просто надаємо вашій нозі необхідний робочий простір.

Переваги FOOTSHAPE™ TOE BOX:

 • Утримує великий палець ноги прямим для більшої стабільності та більш потужної взаємодії з землею

 • Дозволяє пальцям ніг розслабитися і природним чином розташуватися

 • Дозволяє стопі стабілізувати надмірну пронацію

 

ПЛАТФОРМА ZERO DROP™ — БІГ ЯК БОСОНІЖ

Кожне бігове взуття Altra має ріномірно амортизовану платформу Zero Drop™, яка розміщує задню та передню частину стопи на однаковій відстані від землі та дозволяє бігти аналогічно бігу босоніж. Цей природний баланс вирівнює положення ніг, спини та тіла для зменшення негативного впливу. Він також зміцнює ахіллесові та нижні литкові м’язи, які за звичай ослаблені, через біг на піднятих п’ятах.

Переваги ZERO DROP™:

 • Задня і передня частина стопи знаходяться на однаковій відстані від землі
 • Підтримує правильну форму, щоб зменшити нагативний вплив на м'язи
 • Природне ахіллесове навантаження для кращого руху
 • Співвідношення 1 до 1 природним чином вирівнює позу ніг, спини та тіла
 • Заохочує до покращення техніки бігу
 • Збалансоване навантаження на всю стопу

 

НЕ ТАКІ, ЯК ІНШІ – З ПОВАЖНОЇ ПРИЧИНИ

Взуття Zero Drop™ від Altra якісно відрізняє його від більшості компаній, що займаються біговим взуттям та пропонують кросівки на піднятому каблуці, так як біг на піднятих підборах виводить стопу з її природного положення і сприяє підвищенню навантаження при ходьбі.

 

ІННОВАЦІЯ НА 360°

Після того, як незліченна кількість клієнтів звернулись до сімейного магазину Харперів зі скаргами на біль і травми, засновник Altra Голден Харпер відчув потребу розробити вирішення цієї проблеми. Його дослідження в коледжі про бігові травми в поєднанні з відеоаналізом техніки бігу дозволили визначити, що дизайн традиційних кросівок сприяє поганій формі та надмірному навантаженню. За допомогою зіичайної тостерної печі він почав розплавляти підошву взуття клієнтів і викроювати непотрібну амортизацію п’ят. Результат ручної роботи був не дуже гарним на вигляд, але це спрацювало! Харпер ввів термін Zero Drop™, щоб описати рівень амортизації та ідеальний баланс ваги від п’яти до передньої частини стопи. Бігуни одразу відчули різницю. Саме їхні результати та успіхи в забігах сприяли створенню Altra Running.

 

BALANCED CUSHIONING™ – ІДЕАЛЬНО АМОРТИЗОВАНІ

Altra Running — єдина компанія, що пропонує лінійку амортизованих кросівок з нульовим перепадом та Balanced Cushioning™. Легка амортизаційна піна EGO™ рівномірно розташовується від п’яти до носка та збалансовує вагу, щоб забезпечувати правильну техніку бігу з низькими навантаженнями. Ця інноваційна піна стала візитною карткою сім'ї кросівок Altra. Подвійна міжпідошва з EGO м'яка, інстинктивно зрозуміла та наразі має три унікальні варіанти для найкращого зворотного зв'язку з землею:

 

БІГАЙ КОМФОРТНО!

Оригінальна піна Altra EGO розроблена для того, щоб забезпечити додаткову віддачу енергії, але одночасно чутливе, м’яке та комфортне відчуття.

Використовується в серіях: Escalante 3, всі моделі Lone Peak, Provision 6, Rivera2 

БІГАЙ ПРЕМІАЛЬНО!

Проміжна підошва з Altra EGO MAX забезпечує розкішні характеристики та легкість з невеликим додатковим відскоком.

Використовується в серіях: Paradigm 6, всі моделі Torin, Timp 4 

БІГАЙ ШВИДКО!

EGO PRO поєднує найкраще з двох світів: вам більше не треба вибирати між чутливістю та відгуком взуття - ця надлегка піна надає обидві характеристики.

Використовується в серіях: Vanish

 

FIT4HER™ – ТЕХНОЛОГІЯ, ЯКА ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СТАТІ

Жіночі стопи анатомічно відрізняються від чоловічих. Жінки мають більш вузьку задню та середню частину стопи, більш високий підйом, довший вигин та іншу міжплюсневу відстань. Хоча ці відмінності являються відомим фізіологічним фактом, традиційно, компанії, що займаються біговим взуттям, виробляють чоловічі та жіночі моделі взуття практично ідентичними.

Altra – перша взуттєва компанія, яка представляє насправді взуття для жінок. Усі жіночі кросівки для бігу Altra створені з урахуванням унікальної форми жіночої стопи. Спеціальний жіночий дизайн у поєднанні з м’якою платформою Zero Drop™ і носком FootShape™ дозволяє жіночій нозі залишатися в природному розслабленому положенні під час пробіжки.

Особливості FIT4HER:

 1. Вужчий каблук
 2. Проміжна підошва для жінок
 3. Довший вигин і вужча середня частина стопи
 4. Вищий підйом
 5. Спеціальна амортизація для жінок
 6. Матетарзальне позіціювання для жінок
 7. Особлива жіноча посадка
 8. Адаптована жіноча форма носка
 9. Підошва, специфікована для жінок

 

 

ubout us

З середини 1990-х років до магазину моєї сім’ї в горах Уосатч, що спеціалізувався на товарах для бігу, зверталися бігуни зі скаргами на болі в колінах, «розколоту гомілку» та періодичний біль в стопі. Як досвідчений атлет, який пробіг марафон з кращим в світі результатом 2:45 у віці 12 років, я дуже добре розумів їх. Моє дослідження в коледжі на тему травм від бігу в поєднанні з відео-аналізом в нашому магазині допомогло виявити, що конструкція традиційної взуття для бігу була незадовільною і сприяла надмірному навантаженню.

Протягом багатьох десятиліть практично всі кросівки виготовляли з загостреними носками і вдвічі товщими та важчими, ніж передня частина стопи, відділами п’ят. У той час як взуттєві компанії стверджували, що така конструкція захистить тіло від травм під час бігу, наукові дослідження спростовували це.

Після багаторічних невдалих спроб переконати взуттєві компанії змінити їх дизайн, я вирішив модифікувати взуття на таке, що зможе стимулювати бігову техніку з низьким навантаженням і запобігати виникненню травм.

Орієнтуючись на результати дослідження, я почав роботу зі своїм тостером в спробах вирішити проблеми з травмами своїх клієнтів. Я розплавив підошви звичайних кросівок і видалив зайвий підйом в районі п’яти. Виглядало жахливо, але це спрацювало! Я ввів термін «Zero Drop™», щоб описати однаковий рівень амортизації п’яти і стопи. Ми заручилися підтримкою місцевого шевця для зміни кросівок наших клієнтів на Zero Drop™. Це зменшило кількість травм настільки сильно, що в перший же рік у нас було майже 1000 покупців, які купили та модифікували свої кросівки! На щастя, з нами зв’язалися одні з найкращих та найбільш інноваційних представників сфери виробництва кросівок для бігу. За допомогою їх професійного досвіду і двох років розробок ми створили перші в світі кросівки з пружною основою Zero Drop™. Ми зробили їх оптимальними для довгих дистанцій, здатними не спричиніти проблем з ногами, які зараз поширені серед мінімалістського взуття.

Zero Drop™ був лише одним із кроків, які ми зробили для повернення стоп бігунів в їх природне положення. Дослідження показало, що нашому взуттю не вистачало носка, який би фактично повторював форму здорової стопи – уявіть собі! Ми створили особливий носок FootShape™ спеціально для полегшення проблем з ногами, в тому числі з бурситами, невромами і підошовними фасціями. Це також підвищує стійкість і комфорт, забезпечуючи при цьому більш потужне відштовхування.

Я хочу подякувати тисячі бігунів, які підтримали нашу концепцію і зробили Altra одним з 10 найкращих брендів спортивного взуття всього за декілька років. Вся наша команда пробігає дистанції від 5 км до 100 миль. Також ми особисто тестуємо наше взуття, щоб переконатися в комфортності бігу – чи то 30 хвилин, чи 30 годин.

Біг – значна частина нашого життя, і я щиро вірю, що наше взуття зможе допомогти людям бігати краще і зрозуміти, що немає жодних меж для того, що вони можуть досягти.

Голден Харпер, засновник Altra Running