Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний дилер ALTRA, INOV-8, Ultraspire
0
Мій кошик

Кросівки жіночі для асфальту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Найкращі жіночі кросівки для асфальту від ALTRA

Багато хто справедливо вважає біг по рівній поверхні універсальним видом спорту. Вони однозначно мають рацію – до такого виду вдаються всі: і професійні спортсмени, і любителі. Останнім, до речі, зручно починати бігати саме асфальтовим покриттям, оскільки найближчі алеї парків і вулиці підходять для цього ідеально.

Спортивне взуття для таких занять відмінне від взуття для трейлраннінгу. Від нього не вимагається забезпечення жорсткого зчеплення з нерівними ґрунтами – пісок, каміння та бруд на асфальті зустрічаються рідко. А ось стабілізація ударного навантаження на стопу у таких моделях відіграє провідну роль. Амортизація при зустрічі з твердою поверхнею повинна забезпечувати пом'якшувальну дію на хребет спортсмена.

Особливості жіночих моделей кросівок

Фізіологічні особливості жіночого організму та тіла поширені також на будову ноги. Ось чому до вибору кросівок представницям прекрасної статі слід ставитися з усією відповідальністю.

Не всі виробники спортивного взуття зважають на цей нюанс, пропонуючи універсальні моделі кросівок. Чому це небезпечно? Давайте розберемося:

 • анатомічна будова жіночої стопи відрізняється від чоловічої звуженими п'ятковою та середьою частинами;
 • у жінок, як правило, більш високий підйом стопи;
 • вигин стопи довший;
 • відстань між плюсневими кістками також відрізняється від чоловічої.

Якщо не брати до уваги ці особливості, фіксація ноги і вплив навантажень не буде правильним. Під час бігу це особливо важливо: ударне навантаження на стопу розподілятиметься невірно, і замість оздоровчого ефекту можна отримати погіршення фізичного стану і навіть отримати травми.

У кросівках Altra враховано всі фізіологічні моменти жіночої стопи. Розроблена технологія Fit4her спеціально спрямована на те, щоб максимально зменшити статичне навантаження на ноги та хребет жінки з урахуванням усіх особливостей будови жіночих стоп.

Особливості кросівок для асфальту

На відміну від повсякденних моделей, до асфальтових кросівок пред'являються зовсім інші вимоги:

 • вага: кросівки для бігу по асфальту повинні бути легшими, зайва тяжкість тут просто ні до чого;
 • повітропроникність: підвищена, для забезпечення вентиляції стопи під час бігу;
 • амортизуючі властивості: високі, для забезпечення зняття ударного навантаження при бігу по твердій поверхні;
 • динамічні характеристики: рівень має бути достатнім для збереження динамічних показників при відштовхуванні;
 • високий рівень зносостійкості підошвенної частини: асфальт має жорсткість і швидко зношує неякісне взуття при бігу.

 

На деяких особливостях жіночих кросівок для асфальту слід зупинитись докладніше.

Протектор не повинен мати надто велику висоту – ця якість більше підходить для взуття для трейла, коли необхідно забезпечити надійне зчеплення з мокрою, м'якою або кам'янистою поверхнями. Для асфальту ідеальним стануть кросівки з посиленими п'ятою та миском. Найнадійнішою та якіснішою для цих частин буде міцна вуглецева гума.

 

М'яка гума на підошві – не варіант для бігу твердими поверхнями. Вона швидко вийде з ладу і не зможе забезпечити необхідний рівень амортизації. Низький протектор і середня жорсткість продовжать життя вашим кросівкам і принесуть відчутніший результат на тренуваннях.

 

Амортизація покликана пом'якшити або мінімізувати удари під час бігу. Важливим у цьому факторі стає не сама гума чи матеріал підошви, а її структура. І це чи не найважливіша частина бігового взуття Altra. Найефективнішими та найпоширенішими технологіями в цьому випадку визнані використання багатошарової підошви. Різна щільність та товщина кожного шару призначена для правильного розподілу навантаження. При правильному підході пом'якшується удар при приземленні, а сам біг приносить набагато більше комфорту та задоволення.

 

Висока торсіонна жорсткість при скручуванні в модельному ряді кросівок для бігу асфальтом необов'язкова. Рівна поверхня для бігу не передбачає сильного зламу стопи та її можливого викручування як при трейлі. Однак, певна гнучкість має бути присутньою. І якщо для любителів бігу це не такий важливий фактор, то для професіоналів обов'язкова умова. При виборі моделі варто пам'ятати: низька жорсткість кросівок передбачає їхнє використання на високій швидкості.

 

Як правильно вибрати жіночі кросівки для бігу асфальтом?

До вибору взуття жінки завжди підходять свідомо. Що ж до спеціальних їх видів, тут існує особлива класифікація. Залежно від навички та кваліфікації спортсменки, розрізняють:

 • кросівки для тих, хто тільки починає бігати;
 • для тих, хто вже має досвід;
 • спортсменкам, які беруть участь у змаганнях;
 • кросівки для тих спортсменів, у кого біг – не основний вид занять, а підтримуюча дисципліна.

Точне призначення того чи іншого типу кросівок для бігу асфальтом вказує виробник, жінки ж роблять вибір, ґрунтуючись на його основному призначенні і своїй інтуїції. Ось чому для них потрібна тверда впевненість у якості та гарантії виробника.

Основне, на що необхідно звернути увагу при купівлі кросівок для бігу асфальтом, це:

 • відмітка щодо застосування технології Fit4her, яка враховує особливості будови жіночої стопи;
 • наявність низькопрофільного та невисокого протектора;
 • дихаючий матеріал основної частини;
 • зносостійкість підошовної частини;
 • жорсткість та амортизаційні властивості.

Ну і звичайно, для кожної жінки важливим є зовнішній вигляд взуття. Асортиментний ряд Альтра допоможе вибрати саме ту модель, бігати в якій буде не лише комфортно, а й красиво.

 

Чому варто замовити кросівки для бігу у нашому магазині?

Технологія Fit4her є у кожній моделі кросівок для жінок Altra. В них легко закохатися і з ними важко розлучитися. Вони створені приносити комфорт та легкість у русі.

Весь модельний ряд кросівок для бігу в каталозі представлений разом з різносторонніми фото та детальним описом кожної частини взуття. Різноманітність форм та колірна гама враховують потреби навіть найекстравагантніших дівчат та жінок.

Вгору