Бажання
Додайте товари до списку бажань
Офіційний дилер ALTRA, INOV-8, Ultraspire
0
Мій кошик

Кросівки жіночі для трейлу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кросівки, які долають будь-які перешкоди

Ті, хто займається трейлраннінгом, знають, які сюрпризи можуть очікувати спортсмена та звичайного любителя у дорозі. Біг пересіченою місцевістю – а саме це і називається трейлом, іноді підкидає завдання, вирішення яких безпосередньо залежить від взуття. Отже вибір кросівок для трейлраннінгу – справа непроста і дуже відповідальна.

Почати варто з того, що такі кросівки відрізняються від кросівок для бігу по асфальту  і особливо від повсякденних кросівок .

Правильно зроблений вибір вплине на результат і процес бігу, а отже, варто врахувати всі нюанси.

Особливості жіночих моделей кросівок

Багато жінок купують кросівки, акцентуючи увагу на загальних характеристиках, упускаючи одну важливу деталь.

Будова жіночої стопи за багатьма параметрами відрізняється від чоловічої. І незважаючи на це, більшість спортивного взуття, що зараз випускається, позиціонується як універсальне. Наскільки сильні відмінності та як це впливає на спортсмена:

 • стопа жінки звужена в області п'яти та посередині;
 • вигин стопи у жінок довший;
 • жіноча нога зазвичай має вищий підйом;
 • у чоловіків та жінок різні відстані між плюсневими кістками.

Без урахування анатомічних особливостей кросівки можуть непогано сидіти на нозі, але динамічне навантаження неправильно розподілятиметься, і як наслідок навантаження на м'язи та хребет буде незбалансованим.

Інноваційний підхід Fit4her, який застосовується при виготовленні всіх типів жіночих кросівок Altra, гарантує повну відповідність стандартам та дотримання анатомічних особливостей жіночої ноги.

Особливості жіночих кросівок для трейлраннінгу

На відміну від твердих бігових поверхонь, пересічена місцевість рясніє нерівностями і зовсім різна за будовою ґрунту. Тут можуть потрапляти і кам'янисті ділянки, і піщані, і навіть болотисті місця. І все це мають подолати кросівки. Не просто подолати, а забезпечити вам максимальну безпеку та результативний забіг.

Від правильності вибору залежить комфорт та зручність під час подолання траси. Помилки та недоліки можуть призвести навіть до травм.

То які ж вони, ідеальні жіночі кросівки для трейлу? Крім вищезгаданої та обов'язкової технології Fit4her, необхідно уважно поставитися до:

 • амортизуючих якостей – ґрунтове покриття менш жорстке, ніж асфальт, і все ж таки зниження навантаження на суглоби – обов'язкова умова;
 • жорсткості фіксації та торсіонної жорсткості при скручуванні – стопа та п'яткова частина кросівок повинна щільно обхоплювати та фіксувати ногу;
 • шнурівці – при повному затягуванні шнурків стопа не повинна бовтатися всередині кросівки, з цією ж метою виконується задня тверда частина кросівки;
 • дропу – перепад стопи від носка до п'яти повинен бути нульовим – це забезпечить природне положення всього тіла та правильне навантаження на м'язи під час бігу.

Жіночі кросівки для трейлу мають багато модифікацій. Кожна спортсменка може вибрати ту модель, яка якнайкраще підійде під її запити.

 

Як правильно вибрати жіночі кросівки для трейлраннінгу?

Оскільки біг по пересіченій місцевості непередбачуваний і часто залежить від погодних умов, вибір пари кросівок стає справою відповідальною.

Крім основних категорій, кросівки для трейлу розрізняють за типом використання:

 • для довгих дистанцій та забігів;
 • для коротких етапів та бігу на швидкість;
 • для застосування на змаганнях чи тренуваннях;
 • для різних поверхонь (камені, болотиста місцевість, пісок тощо);
 • для подолання дистанцій у ожеледицю.

І це ще не все. Класичне виконання кросівок часто припускає наявність мембрани. Спеціальна вставка виконується з непромокаючого, але дихаючого матеріалу. Такі моделі за будь-якої погоди дозволяють ногам залишатися сухими, вони мають кращі властивості, що утеплюють.

Серед недоліків кросівок з мембраною – невисокий рівень вентиляції та накопичення конденсату всередині. Так що при тривалому трейлі - не найкращий варіант. Найуспішніший період використання таких кросівок – осінньо-весняний сезон. Влітку краще обійтись без них.

 

Основне, на що обов'язково потрібно звернути увагу при покупці кросівок для трейлраннінгу, це:

 • максимальний рівень комфорту та зручності;
 • наявність відповідного для ваших цілей протектора підошви;
 • дихаючий матеріал основної частини;
 • високий рівень зносостійкості підошовної частини;
 • амортизаційні властивості підошви та торсіонна жорсткість;
 • шнурівку з повною фіксацією стопи.

Навіть у спорті жінка залишається жінкою. Зовнішній вигляд кросівок для трейлу для нас такий же важливий, як і зручність. Тому модельний ряд жіночого спортивного взуття завжди ширший, а кольорова гама – більше.

Адже біг – це задоволення, а значить, взуття має подобатися!

 

Чому варто замовити кросівки для бігу у нашому магазині?

Технологія Fit4her є у будь-якій з наших моделей кросівок для жінок. Головна мета спортивного взуття – досягнення найвищих результатів ціною найменших зусиль. Анатомічні особливості є надто важливими, щоб залишитися непоміченими.

У каталозі всі жіночі кросівки для трейлу мають докладний опис для оптимального застосування та різноманітні фото: кожну деталь можна розглянути у всіх подробицях.

Altra гарантує високу якість та сертифіковане взуття для спорту. Ми радіємо вашим досягненням і прагнемо перемоги разом.

Зробити замовлення на сайті дуже просто, для цього є різні способи оплати. Якщо у вас виникнуть питання або знадобиться консультація спеціаліста, ми із задоволенням відповімо на ваш дзвінок або зателефонуємо самі на ваш запит.

Доставка замовлень по території країни здійснюється зазвичай кур'єрською службою Нова Пошта та в максимально короткі терміни.

Вгору