Олексій  може пишатись своїми досягненнями у спорті, школою, в якій навчає інших, але не це найголовніше. Жити і займатись по-справжньому улюбленою справою, «хворіти» в гарному сенсі всім цим – от справжнє щастя і велика повага з боку друзів, знайомих і просто людей поряд.

1. Коли Ви почали бігати?

З дитинства, з 6 років, коли вперше потрапив на спортивні збори – в мене спортивна родина тому я не мав шансів розвиватись якось інакше.

2. Де відбулися Ваші перші змагання?

Перші змагання відбулись, приблизно, в тому ж віці на тенісних кортах стадіону Динамо у м. Києві, великий теніс був моїм першим видом спорту.

3. Що змушує Вас бігати?

Я бігаю вже більше 35-ти років, тому я живу коли біжу.

4. Коли Ви вирішили зробити біг невід’ємною частиною свого життя?

Так сталося в житті, що я його не вибирав, він мене вибрав… Так було з дитинства і продовжується досі. Біг – це особиста гігієна для мене.

5. Яка Ваша улюблена дистанція і чому?

Все життя я бігаю у лісі, з 10 років у горах. Зараз для мене улюбленою дистанцією є ULTRA, тому що пробігти, наприклад, 100 міль – це як прожити життя. 

6. Яке Ваше улюблене місце для бігу? Чим воно особливе?

Я дуже люблю бігти у горах, особливо у високих, люблю технічні складні маршрути зі снігом та льодом. Це доволі складно, але дуже красиво.

7. Що Вас надихає до нових звершень?

Не що, а хто – кохана дружина, вона завжди каже: “ПРОСТО ДОБІГТИ, ЦЕ НЕ ДЛЯ ТЕБЕ”, змушений бігти!  

8. Яке Ваше улюблене висловлювання про біг?

На тренуваннях та у гірських таборах, коли навчаю бігати інших, закоханих у життя людей, я завжди кажу їм: “ВСЕ БІЖИТЬСЯ” і то є правда.

9. Чи дотримуєтесь Ви особливої дієти? Розкажіть про свій раціон перед змаганнями?

В повсякденному житті мій раціон складається переважно з простих продуктів – це яловичина, витримані сири, свіжі фрукти та овочі. Віддаю перевагу цільнозерновому хлібу та складним вуглеводам. Після тренування все смачне і корисне!  

10. Яким досягненням Ви пишаєтесь?

Пишаюсь тим, що моя мрія займатись улюбленою справою стала реальністю. Сьогодні я маю можливість ділитися своїми знаннями і вміннями у власній школі “Endurance School”

11. Чи відчуваєте Ви підтримку своїх близьких?

Мені пощастило в житті, я зустрів людину яка хворіє тією ж хворобою що і я. Тому в нас однакова пристрасть – Гори!