Життя настільки цікаве, а тіло людини має такий необмежений потенціал, що цим необхідно користуватись щодня. Руслан Форманюк – атлет, призер багатьох забігів і чемпіонатів поділився з нами своїм досвідом, про який ми хочемо розповісти і Вам.

Коли Ви почали бігати?

Почав регулярно бігати зимою 2014 року, але активний образ життя переслідував мене ще з 10-го класу, коли записався в туристичний гурток.

Де відбулися Ваші перші змагання?

Якщо говорити про перші бігові, то це трейл Карпатія 2012 року – 100 км страждань новачка. Перший півмарафон – Ковель 2014 року. Жара, натерті ноги і купа щастя !

Що змушує Вас бігати?

У фізичному плані – покращення самопочуття, дисциплінує духовно.

Коли Ви вирішили зробити біг невід’ємною частиною свого життя?

Коли я зрозумів, що біг – невід’ємна частина мене та, напевне, після марафону у Познані 2014 року. Фінішувавши 150-тим, з часом 3г 02 хв. 46 с., побувавши в цій фантастичній атмосфері, я зрозумів що це саме те.

Яка Ваша улюблена дистанція і чому?

Улюблена дистанція – це 45+, бажано з файним набором висоти і краєвидами. Люблю тому, що на ній якраз можливо зрозуміти що таке біг.

Яке Ваше улюблене місце для бігу? Чим воно особливе?

Місце Карпати, особливо масив Горгани, багато файних спогадів.

Що Вас надихає до нових звершень?

Надихають люди, що мене оточують.

Яке Ваше улюблене висловлювання про біг?

“Біжучи по землі і з землею, ти можеш бігти вічно”або мотивуючий вислів; “Не вся біль варта уваги”

Чи дотримуєтесь Ви особливої дієти? Розкажіть про свій раціон перед змаганнями?

В плані харчування люблю різноманітну їжу, намагаюся побільше споживати круп, бобових, овочів, фруктів і менше неякісної переробленої їжі, м’яса та молочних продуктів. Перед змаганнями викидаю все, що погіршує роботу печінки. За три дні – продукти, що викликають здуття, побільше води, мінералів та вітаміни.

Яким досягненням Ви пишаєтесь?

Досягнення, напевне, це третє місце на Карпатії 2015 року, ціль була просто добігти. Горгани рейс 2015-2016 рр., виграли з напарником у класі спринт.

Чи відчуваєте Ви підтримку своїх близьких?

Найбільше у моїх пригодах підтримує мама. Її улюблений вислів, коли я кудись їду: “Молодець, живи наповну поки є можливість”