На виставці перед півмарафоном 2015-го мою увагу привернуло відео Гонки Нації і я зрозуміла – ВОНО! З першого ж забігу Гонки у Пирогово я не пропускала жодного заходу. З тих пір змагання, гонки і забіги стали невід’ємною частиною мого життя.

 

1. Коли Ви почали бігати?

Я почала бігати приблизно три роки тому, коли друзі запросили на пробіжку по Голосіївському лісу. Спочатку було важко і виснажуюче, але з часом якось втягнулася і стало подобатись. Так я пробігла свій перший півмарафон. Пізніше зрозуміла, що просто бігу мені більше не достатньо, хотілося чогось більшого, хотілося якогось драйву, пригод.

 

2. Де відбулися Ваші перші змагання?

Думаю, першим серйозним забігом став півмарафон 2014р., але справжніми змаганнями вважаю Гонку Нації, що відбулися у травні 2015 року.

 

3. Що змушує Вас бігати?

Жага до витривалості. Я вважаю, що витривалість – це справжня свобода, якщо людина витривала, їй підвласне все.

 

4. Коли Ви вирішили зробити біг невід’ємною частиною свого життя?

Це було не моє рішення, так сталося само собою.

 

5. Яка Ваша улюблена дистанція і чому?

Важко сказати! Занадто багато факторів впливають на людину, особливо на жінок, як зовнішніх, так і суто фізіологічних. Сьогодні хочеться бігти, бігти, бігти, а буває, що і банальна “десятка” якась нескінченна. Головне – отримувати насолоду від самого процесу

 

6. Яке Ваше улюблене місце для бігу? Чим воно особливе?

Найчастіше бігаю просто вулицями Києва, бо інакше не дозволяє графік роботи та тренувань. Найбільше я люблю біг по лісу, пересіченій місцевості, але якщо на пробіжку часу обмаль, бігаю вулицями міста. Мені подобається тренуватися і бути в формі, тому завжди з собою маю пару кросівок і якщо раптом з’являється вільний час, завжди маю шанс влаштувати собі додаткове тренування. Під час відпустки також намагаюся відкрити для себе нові місцини, подобаються Карпати.

 

7. Що Вас надихає до нових звершень?

Хіба що внутрішня мотивація.

 

8. Яке Ваше улюблене висловлювання про біг?

Чотирихвилинний кілометр в довжину, такий як і шестихвилинний.

 

9. Чи дотримуєтесь Ви особливої дієти? Розкажіть про свій раціон перед змаганнями?

Дотримуюся здорового харчування, не споживаю фаст-фуд та всілякі сосиски. Перед змаганнями нічого особливого, ну хіба трохи додаю каш, а так все як завжди.

 

10. Яким досягненням Ви пишаєтесь?

Думаю, мої досягнення ще попереду

 

11. Чи відчуваєте Ви підтримку своїх близьких?

Так, звичайно!