4 поради від співзасновника компанії ALTRA Голдена Харпера по догляду за взуттям для бігу:

  1. Не мийте своє взуття занадто часто. «Миття кросівок занадто часто, або задовго, може призвести до передчасного їх руйнування», — каже Харпер. «Крім того, залишаючи випрану пару на сонці або в сушарці, Ви можете спричинити деформацію взуття».
  2. Мінімізувати вплив води. «Спочатку ополосніть взуття, а потім розпиліть очищуючий спрей для взуття», пояснює Харпер. «Потім візьміть щітку з м’яким ворсом і очистіть взуття під струменем води. Після того, висушіть його на відкритому повітрі. Цей підхід допоможе почистити кросівки краще порівняно з використанням пральної машини».
  3. Будьте обережні, якщо ви кидаєте взуття у пральну машину. «Я повинен визнати, що зробив це всього пару днів тому, після неймовірно брудного схилу. Це був вчинок справжнього ледаря. Якщо ви це зробите, просто будьте готові, що ваше взуття прослужить менше. Якщо Ви усе ж таки наполягаєте на використанні пральної машини, я рекомендую використовувати найкоротший цикл делікатного режиму. Прати краще із кількома рушниками та рідким миючим засобом
  4. Очистіть устілки! «Пам’ятайте, що бактерії на устілках є основною причиною неприємного запаху взуття, — каже Харпер, — тож обов’язково зніміть устілки та трохи почистіть їх».