Американський журнал Outside, вперше виданий у 1977 році, повністю  присвячений висвітленню спортивних подій, знайомству із видатними спортсменами та їх досягненнями, здоров’ю та фітнесу, спорядженню і одягу, тенденціям і подіям, які складають активний спосіб життя.

Щорічно це видання робить огляд спортивного одягу і взуття та обирає своїх переможців у різних категоріях. Модель Altra Lone Peak 3.0 NeoShell Mid було обрано, як одну із трьох найкращих зимових бігових кросівок сезону 2016-17.

У статті «Три найкращі пари для найгірших умов» автори провели тест-драйв  The North Face Ultra MT Winter,  Icebug DTS2 BugGrip GTX

і Altra Lone Peak 3.0 NeoShell Mid. І ось, що написали про останні:

"Здивовані, що трейлові кросівки потрапили до списку? Ми також. Є думка, що груба підошва обмежує можливості кросівок в екстримальних умовах та сніжних прогулянках, реальні тести показали, що ця пара йде неймовірно легко і невимушено по гірським стежкам. «Захисний комір» стає у нагоді для захисту литок при технічно складних та небезпечних спусках. Великий плюс: дихаюча зовнішня поверхня NeoShell є водонепроникною. Також, не дивлячись на масивну 25-ти міліметрову підошву, у нас не було відчуття сковзання навіть на кам’янистих ділянках."

Дякуємо журналу Outside за відзнаку. У статті було використано матеріали журналу Outside.