Із самого початку існування компанії Altra її мета завжди залишалась незмінною – зробити процес бігу ще кращим. Кожна наша дія і рішення орієнтовані на забезпечення комфорту та безпеки бігунів. Компанія Altra працювала над створенням досконалої та неперевершеної технології для бігових кросівок впродовж 5 років, а створені компанією моделі неодноразово відзначались нагородами.

Представляємо кросівки Altra IQ із підтримкою програми для занять спортом iFit. Кросівки IQ, які вже отримали другу назву «Тренер із бігу, що завжди поруч», є новим словом у сфері технологій «розумного» бігу, що забезпечують відображення усіх важливих показників під час бігу. Завдяки практично непомітним і неймовірно малим датчикам, вбудованим безпосередньо у проміжну підошву, а також підключенню за допомогою технології iFit, ви зможете отримувати необхідні дані та поради тренера у режимі реального часу для удосконалення техніки бігу.

Кросівки IQ забезпечують вимірювання показників і надання порад тренера щодо темпу, площі торкання, ударного навантаження/балансу, часу контакту із поверхнею, а також стандартних показників (швидкість, відстань тощо). Як і всі інші моделі компанії Altra, кросівки IQ створені за технологією Altra DNA. Їх оснащено платформою Zero Drop™ із забезпеченням повної амортизації та відсутності перепаду між п’яткою і пальцями, а також підноском для захисту пальців ніг FootShape™. «Якщо ви вдягнете кросівки Altra, ви будете бігати ще краще. Модель IQ є прямим доказом цього.» (Голден Харпер, засновник компанії Altra)

Кросівки IQ – це поєднання усіх переваг моделей взуття Altra та унікальної технології. Проте наша основна мета – покращити процес бігу – залишається незмінною.

Надходження очікується на початку літа.