Все далі і далі в гори забираються любителі Трейлраннінга – нової спортивної дисципліни, бігу по природньому рельєфу. Не рідко на шляху трейлраннера трапляються скелясті або болотисті ділянки, подолати які без травм і пошкоджень можна лише в професійному взутті. Компанія ALTRA вже встигла подбає про комфорт легкоатлетів і триатлетів. Тепер свято прийшло на вулицю трейлраннерів. Модель кросівок ALTRA LONE PEAK 2.5 повертається поліпшеною, вдосконаленою і готовою до підкорення нових вершин.

Немає межі досконалості, коли мова заходить про доопрацювання і модернізацію нових моделей спортивного взуття від компанії Altra. Дизайнери Altra прислухалися до порад клієнтів, вивчили попередника. Результатом стали поліпшення міцності верху, зміцнення проміжної підошви, зменшення ваги і коригування системи шнурування, все це зробило LONE PEAK 2.5 ідеальним вибором для гірського бігу.

Трейлраннінг знаходить все більше прихильників у світі, особливо в США і Європі. Не дивно, що компанія Altra, заснована в середині 90-х в горах Уосач (США) першою відчула нові віяння в культурі бігу, відгукнулася на бажання споживача і взялася за розробку горнопрохідного бігового взуття.

Через специфіку бігу, що містить у себе елементи кросу і гірського бігу, трейлраннерам потрібні спеціально розроблені кросівки з дуже рифленою підошвою і достатньою амортизацією, яка забезпечує стабільність на нерівних поверхнях.

Саме тому LONE PEAK 2.5 оснащені більш твердої проміжної підошвою з подвійним шаром, що пройшов термічну обробку і верхнім шаром A-Bound™. Нові Lone Peak 2.5 також зберегли всі інновації, які відрізняють кросівки Altra від інших марок бігового взуття: платформу Zero Drop™, носок FootShape™, захист від каменів StoneGuard™ і безшовне захисне покриття Gaiter Trap™.

Платформа Zero Drop™ – це відсутність перепаду висоти між стопою і п’ятою, що робить ногу більш стійкою і фіксує її в природньому положенні. Технологія Zero Drop є запатентованим винаходом торгової марки Altra і обов’язковим елементом всіх кросівок модельного ряду компанії. Ще один патент компанії Altra – носок FootShape™, який забезпечує  більш сильне відштовхування, максимальну амортизацію і захист пальців від пошкоджень. Крім того, за рахунок його розширеної форми, пальці ніг мають достатній простір для відпочинку і комфортного бігу.

Новий дизайн верху кросівок Lone Peak 2.5 обумовлений ще одним важливим фактом трейлраннінга. Щоб трейлові змагання закінчилися для спортсмена успішно, його взуття повинно бути водонепроникним. На бігових маршрутах в дикій природі не рідко трапляються річки, струмки і болота. Тому верх Lone Peak 2.5 виконаний з бистровисихаючої сітки і оснащений поліпшеною системою шнурівки

Lone Peak 2.5 гарантують безпечний і легкий біг по пересіченій місцевості навіть тим спортсменам, які страждають від слабкого «Ахила», бурситів, невром або інших легкоатлетичних професійних захворювань.