Головною новинкою весняної колекції для трейлу від компанії Altra стали кросівки ALTRA KING MT. Вдосконалений дизайн моделі, її легка вага (240 г) і низький профіль, роблять новинку прекрасним вибором для підкорення вертикальних підйомів на короткі дистанції.

Названі на честь найвищої вершини в штаті Юта, KING MT являють собою відмінний вибір бігової пари для наступної гонки або спроби FKT (Fastest Known Time).

Для цього King MT оснащені агресивною підошвою Vibram Megagrip з шипами по 7 мм, для досягнення максимального зчеплення ноги з різними поверхнями. Середній шар підошви кросівок виконаний з нового матеріалу — Altra EGO, з більшою віддачею і висотою профілю 12 мм.

Свою унікальну технологію Zero Drop компанія Altra продовжує зберігати у всіх моделях бігового взуття і King MT не є винятком. Altra Running пропонує перше у світі спортивне взуття в якому відсутній перепад між п’ятою і носком, що дозволяє нозі залишатися в її природному положенні. Це просте, а разом з цим унікальне рішення дає природнє навантаження на ахіллове сухожилля. В результаті чого ноги зміцнюються і менше травмуються.

Zero Drop забезпечує бігунові ідеально збалансований розподіл ваги по всій площині стопи, що призводить до вирівнювання спини, постави і, відповідно, сприяє поліпшенню техніки бігу.

Також кросівки Altra оснащені гнучким шаром STONEGUARD, раніше використовуваному при створенні лінійки Altra Lone Peak і Olympus. Stoneguard розташований між підошвою і устілкою для додаткового захисту ніг від гострих каменів під час бігу.

Одним з нововведень дизайну Altra King MT став фіксатор на липучці, розміщений над підйомом ноги. З його допомогою взуття можна затягнути і міцно зафіксувати на нозі під час бігу або послабити кріплення при ходьбі для поліпшення кровотоку. Трейлраннерам фахівці Altra рекомендують затягувати липучку перед початком крутого спуску.

Компанія Altra робить великі ставки на модель King MT в якості лідера серед трейлового взуття на відкритті бігового сезону весна-літо 2017. Потужний функціонал і яскравий унікальний дизайн King MT здатні підкорити серця, як любителів, так і професіоналів трейлраннінга, зайнявши гідне місце в колекції справжніх цінителів бігу.