Останнє видання Olympus — це наше найулюбленіше, найуніверсальніше, найзручнішіше взуття з нульовим перепадом і максимальною амортизацією. У взутті 36-міліметрова підошва, як завжди технологія FootShape, що забезпечую комфорт Вашим пальцям, підошва Vibram Mega Grip, зносостійка сітка (поліпшена у порівнянні з попередніми моделями).

Olympus 2.5 має ті самі технології, що були використані в попередній моделі (Vibram MegaGrip, Foot Shape, ZeroDrop) та інновацію –більш міцну сітчасту поверхню для довговічності та дихання. Це взуття було протестовано практично в усіх умовах трейлу, включаючи круті підйоми та спуски після дощу. Нова укріплена ділянка навколо шнурків та підошви забезпечує більшу тривалість і, ми сподіваємося, зменшить проблему із зміщенням ноги у сторону, про яку тестувальники повідомляли у попередніх моделях.

Верхня частина також модернізована, тепер вона не розтягується — вирішуючи попередні скарги на необхідність затягувати шнурки, щоб забезпечити надійну посадку. Нас також вразила комбінація кольорів, що використовується в новому Olympus у порівнянні з попередніми моделями.

 

Верхня частина Olympus 2.5 не така жорстка, як у попередній версії, але вона стала більш зносостійкою і дихаючою. Однак «більше дихання» має зворотній бік медалі, під час тривалих забігів у взуття може попадати пісок або бруд. Технологія Gaiter Trap допомагає вирішити цю проблему, надйно закріплена гетра захистить Ваші ноги.

Підошва забезпечує максимальну амортизацію. Altra Olympus — це мрія бігуна. Незважаючи на те, що Ваші відчуття під час трейлу будуть відрізнятися від тих, що Ви отримуєте у кросівках з мінімальною амортизацією, Olympus забезпечує відчуття траси і стійкість. Тестувальники повідомили, що під час бігу на технічно-складних трасах, може спостерігатися втрата відчуття балансу, як у більшості взуття з максимальною амортизацією, але це питання звички.

Підошва стала хітом серед тестувальників. Резина Vibram Mega Grip Rubber ідеально пасує цій парі. Вона «спрацювала» на трасах різного рівня складності однаково добре. Протектор запобігає забрудненню кросівка, потраплянню каміння грязь, бруд і забезпечує зчеплення на мокрих і слизьких стежках.