5 Видів “здорової” їжи, яка насправді не корисна для вас.

Коли ви робите щотижневі закупи, намагаючись знайти щось здорове і зручне, вибір продуктів перед вами може бути величезним. В той самий час багато продуктів виглядають більш здоровими, ніж вони є насправді.

Нижче – п’ять загально відомих некорисних продуктів, які часто ховаються на полиці зі здоровими.

Ароматизовані йогурти

Кальцій є однією з найважливіших поживних речовин для жінок. Ще більш важливим він є для жінок, які бігають. Але якщо ви були в продуктовому магазині в останнім часом, ви, мабуть, помітили, що є майже вся стіна присвячена йогуртом. Всі стверджують, що вони корисні, для здоров’я, але чи так це насправді? Деякі фруктові йогурти не містять фруктів, в інших фруктове пюре знаходиться лише на дні, але майже 100% з них містять гори цукру.

Порада: Для того, щоб отримати свою частку кальцію, вітаміну D, пробіотикив і білка, завжди обирайте простий йогурт без добавок і без цукру. Прочитайте список інгредієнтів! Ви можете підсолодити його самі, додавши чайну ложку меду або чистого кленового сиропу. 

Нежирне арахісове масло

Пообіцяйте, що відтепер Ви ніколи не будете купувати знежирене горіхове масло . Горіхові масла корисне для нас, для бігунів. Але в горіховому маслі повинно має бути один інгредієнт (можливо, два): горіхи (і, можливо, сіль). Для того, щоб зменшити кількість жиру, виробники додають до нього цукор і всілякі жахливі добавки. Повірте, жир в цьому випадку набагато корисніший.

Порада: Завжи читайте інгредієнти. Або ще краще, купіть смажені несолоні горішки , подрібніть їх в блендері. Додайте морську сіль за смаком.

Висівкові кекси

Кекси завжди небезпечні, але слово висівки швидко переконує нас у зворотньому. Висівки, врешті-решт, з високим вмістом клітковини, мінімально оброблених, зберігають в порядку шлунково-кишковий тракт. Але насправді окрім висівок, вони містять велику кількість цукру і масла. Калорійність навіть висівкової здоби може бути від 400 до 500 калорій, 40 грамів цукру і, як правило, так само калорійні як і шоколадне печиво.

Порада: Приготуйте кекси власноруч. Зберігати їх в морозильній камері і виймайте один або два для швидкого сніданку.

Гранола

Пластівці, жир, сушені фрукти, горіхи. Це все смачно. Але із смаком зазвичай приходить багато калорій . Половина чашки мюслі це більше ніж 200 калорій. Таким чином, це ідеальна швидка їжа перед тренуванням. Але не більше порції в 200 калорій!

Порада: Тримайте чашку для одмірювання порції поряд із мюслі.

Готові смузі

Вони являють собою відмінний продукт і містять багато поживних речовин, що особливо важливо після важкого тренування. У той же час, ви легко вживаєте цукрову бомбу. Єдиний спосіб уникнути її, це уважно читати інгредієнти. Переконайтеся, що смузі, який Ви купуєте містить лише натуральні продукти, такі як фрукти і зверніть увагу на калорійність. В корисному варіанті буде 300 або навіть менше калорій.

Порада: Зробіть партію смузі і розділіть її на три корисних сніданки.