З моменту своєї появи на ринку бігова взуттєва компанія ALTRA не втомлюється розвиватися і продовжувати дослідження в області комфортного і прогресивного бігу. Досягнувши межі максимальної амортизації в моделі Altra Olympus іпіднявши висоту кросівка до 36мм, минулої осені, компанія Altra випустила лінійку Lone Peak з помірною амортизацією, знизивши платформу до 25 мм. Помірна амортизація стала ідеальним варіантом для бігунів, які прагнуть захистити свої ноги, поліпшити форму ізменшити ударне навантаження під час бігу на довгі дистанції.

При створенні колекції осіннього сезону 2017 Altra просунулася ще далі, створивши модель Timp Trail з помірним рівнем амортизації. Висота платформи новинки 29мм стала серединою між моделями Lone Peak і Olympus. Таким чином, модель Timp Trail із середнім рівнем пронации стала відмінним вибором, як для Urban Trail (Урбан Трейл) по асфальтованих дорогах, так і для гірського трейлраннінга.

Timp Trail — це новий рівень високоякісного взуття для трейлового бігу. Підошва MaxTrac забезпечує ідеальний контакт з вологими і кам’янистими поверхнями, забезпечуючи максимальне зчепленняз дорогою. Що конче важливо під час підйомів і спусків по гірській місцевості. Зручна асиметрична шнурівка надійно фіксує ногу, а швидковисихаюча верхня «дихаюча» сітка не пропускає вологу, залишаючи ноги спортсмена сухими до самого фінішу.

Бігаючи по місту у вечірній час доби, для забезпечення безпеки бігунові необхідно залишатися помітним для автомобілів та інших транспортних засобів. Для цього в моделі продумані спеціальні термополіуретанові світловідбивачі, які яскраво спалахують при світлі фар.

Також Timp Trail оснащені базовою технологією компанії ALTRA — платформою Zero Drop, яка гарантує відсутність перепаду між п’ятою і носком. Такерозташування стопи імітує біг босоніж і є унікальним рішенням для досягнення природного навантаження на ахіллове сухожилля. Завдяки платформі Zero Drop укріплються Ахілл і литкові м’язи, в рази знижується кількість травмі випадків професійних хвороб бігунів, таких як фасцііти і бурсити.

Ще одне новаторство в області моделювання бігового взуття від компанії Altra — носок FootShape ™, що дозволяє пальцям розслабитися і прийняти своє природне положення. Відсутність додаткового навантаження на пальці ніг багато в чому підвищує ефективність бігу.

Технологія INNERFLEX ™ — це гнучкі борозни у вигляді сіткина проміжній підошві, які забезпечують додаткову гнучкість стопи в тих місцях, де це необхідно, для ще більш швидкого бігу, а також для зменшення ваги кросівок. Проміжна підошва виконана з легкої багатошарової піни EVA, виготовленої за технологією A-Bound ™

Модель Timp Trail – ідеальна для трейлового бігу, змагань з подолання перешкод, гірського бігу, спортивного орієнтування, бігу по асфальту і походів. Якщо ви бігун вагою понад 75 кг, Timp Trail знадобляться вам для змагань, а якщо ваша вага нижче 75 кг, кросівки стануть більш продуктивними в процесі тренувань.

Основні характеристики:

  • Амортизація: помірна
  • Висота платформи: 29 мм
  • Вага: 303 г

Мета створення: забезпечення природного положення ноги, підтримка форми, запобігання неправильного вигину пальців, комфорт.