Обираючи спортивне взуття для бігу, в першу чергу, слід звернути увагу на ступінь пронации. Бігунам з гіпопронацією необхідне взуття з помірним рівнем стійкості (стабільності) і контролем пересування. Таке взуття поєднує в собі підтримку, міцність і амортизацію.

Дизайнери компанії Altra створювали модель PROVISION 2.5 спеціально для любителів бігу, які бажають поліпшити свою форму і при цьому насолоджуватися комфортом взуття зі стандартним рівнем стійкості. Інноваційні технології стабільності Wedge и Stabilipod ™, які використовувалися під час створення платформи PROVISION 2.5, запобігають надмірній пронації і ідеально підходять для бігунів з низьким підйомом стопи.

Що вигідно відрізняє компанію Altra, як виробника спортивного взуття для бігу від інших брендів, так це високотехнологічні рішення і постійні тестування запропонованих інновацій. Якщо раніше у Голдена Харпера — творця бренду Altra не було оснащених технікою лабораторій для ведення експериментальної діяльності та доводилося використовувати підручні засоби, тепер, інженери Altra проектують моделі бігового взуття на базі новітніх програм і лабораторних досліджень, які самі ж підкріплюють тестами на практиці.

Так була введена технологія STABILIPOD ™ — спеціальний шар у середній частині підошви, який дозволяє стопі зайняти природне положення, вирівнюючи пронацию. А також А-BOUND ™ — унікальний шар розташований безпосередньо під устілкою для забезпечення помірної амортизації і зменшення ударного навантаження під час бігу по твердих поверхнях. Амортизація за технологією A-Bound ™ з використанням вторинних матеріалів забезпечує високий рівень повернення енергії за принципом пружного м’ячика.

Ці  нові технології  були застосовані у моделях  Provision і Impulse для стійкого, контрольованого бігу у поєднанні з всесвітньо відомими ідеями Altra — платформою ZeroDrop™ і носком Foot Shape ™.

У кросівках Altra Provision 2.5 поєднання підноску для захисту пальців ніг Foot Shape™ і амортизаційної платформи ZeroDrop™ забезпечують природне положення ноги для більшого комфорту, стабільності і швидкості.

Платформа ZeroDrop™, як авторське рішення Голдена Харпера, відома тим, що виключає перепад між п’ятою і носком, що імітує біг босоніж. Подібне унікальне рішення під час бігу дає природне навантаження на ахіллове сухожилля і дозволяє спортсменам уникнути професійних травм (бурсити, фасції, «коліно бігуна» і ін.)

Підносок Foot Shape™ дає пальцям можливість розслабитися і випростатися, дозволяючи стопі природно стабілізувати надмірну пронацию.

Таким чином, на додачу до помірної амортизації, модель Altra Provision 2.5 стає ідеальним варіантом для бігунів, які прагнуть захистити свої ноги, поліпшити форму і зменшити навантаження під час бігу на довгі дистанції.

Ця модель має точний розмір. Обирати пару слід відповідно своєму стандартному розміру.

По суті Provision 2.5 створені як допоміжний інструмент атлета для вдосконалення техніки бігу, запобігання надмірній пронації і забезпечення природності бігу.

Основні характеристики Provision 2.5

  • Вага: 278 г
  • Висота платформи: 25 мм
  • Контурна устілка 5 мм
  • Верхня частина: швидковисихаюча «дихаюча» сітка
  • Підошва: Footpod з технологією стійкості Stabilipod ™ (система стабілізації)
  • Підошва EVA проміжна з верхнім шаром, виготовленим за технологією A-Bound ™, вбудована опукла стійка платформа Varus Stability Wedge
  • Призначення: біг по шосе, асфальту, ходьба, біг по незначно пересіченій місцевості, заняття іншими видами спорту.