Більшість спортсменів фокусують свою увагу на тренуваннях і збільшенні навантаження і не вважають, що їжа під час тренувань така ж важлива. Розглянемо наступні поради, щоб Ви преглянули своє ставлення до «заправки тіла» під час тренувань:

Час вирішує все

Ви повинні брати до уваги час вживання їжи. Поряд з комбінацією поживних речовин, час споживання має вирішальне значення для успішного тренування. Таким чином, малі перекуси і снекі мають стати частиною вашої повсякденної рутини. Розробіть графік і створіть умови, що дозволять Вам їсти через рівні проміжки часу протягом дня.

Надавайте перевагу натуральному

З безліччю добавок, гелів, доступних зараз, заманливо зміщуватися в бік сфабрикованої версії реальної їжі. Харчові добавки повинні використовуватися тільки для того, щоб доповнити харчування, а не замінити справжню їжу. Будьте свідомі та пам’ятайте, що зручність – це не завжди кращий варіант.

Подолайте шкідливі звички

Шкідливі звички можуть бути найбільшою перепоною для ефективного тренування. Навіть з належною освітою і розумінням, ми всі страждаємо від шкідливих звичок. Усвідомте, що дефіцит поживних речовин виникає через Ваші особисті вади, такі як, зловживання кофеїном, цукром, десертом або чіпсами. Не дозволяйте поганим звичкам зашкодити вашому наполегливому тренуванню.