Модель кросівок Instinct 3,5 можна назвати знаковою для компанії ALTRA. Саме з дизайну перших Instinct  почалася історія розвитку та вдосконалення технологій найпрогресивніших кросівок в легкій атлетиці.

Будучи легендою, оновлені  Instinct 3.5 для чоловіків повертаються з поліпшеною верхньою частиною, відрегульованою амортизацією і доопрацьованою підошвою для кращого відчуття поверхні і природності бігу.

Моделі Instinct та Intuition 3.5™ зберегли свої основні переваги, а саме легкість та інноваційні технології введені засновником компанії Голденом Харпером і зробили бренд Altra всесвітньо відомим. Йдеться про змінену форму носка кросівок, названою FootShape ™. Це подносок для захисту пальців ніг, який позбавляє спортсмена від відчуття напруженості, забезпечує природне положення стопи і пряме положення великого пальця для максимально ефективного бігу. Але це не єдина технологія, якою пишається компанія. Кожен кросівок Altra має повністю амортизовану платформу Zero Drop™, яка розміщає п’яту і передню частину стопи на одному рівні. Цей природний баланс вирівнює ноги, спину і поставу без зайвого навантаження. Він також зміцнює п’яти і литкові м’язи, які були ослаблені протягом тривалого бігу на піднятих п’ятах.

Підошва кросівок Instinct 3.5 виготовлена  за технологією Footpod™.  Вона забезпечує природну рухливість і підвищену гнучкість кісток і сухожиль ніг, що гарантує додатковий захист від травм під час бігу. Від інших брендів спортивного взуття підошва Footpod™ вигідно відрізняє Altra вбудованим еластичним елементом, який дозволяє ногам рухатися тільки відповідно до можливостей взуття. Проміжна підошва: двошаровий EVA з верхнім шаром, виготовленим за технологією A-Bound™, гарантує ногам підвищену чутливість. Верхній шар матеріалу A-Bound™ з ефектом віддачі забезпечує амортизацію стопи під час кожного кроку. Помірна амортизація моделі — ідеальний варіант для бігунів, які прагнуть захистити свої ноги, поліпшити форму і зменшити ударне навантаження під час бігу на довгі дистанції.

Якщо ваш основний інстинкт — це біг. У поліпшених Altra Instinct 3.5 для чоловіків незалежно від обставин маршруту і погодних умов можна розвивати техніку бігу, отримуючи від занять спортом максимальне задоволення.

Примітка: Ця модель взуття трохи маломірна. Якщо ви віддаєте перевагу щільному прилягання взуття до ноги, слід вибрати пару свого стандартного розміру. Для більш вільного облягання під час бігу, придбайте пару на ½ розміру більше.

Основні характеристики моделі Instinct 3.5:

  • Вага: 230 г
  • Висота платформи: 24 мм
  • Розміри: 7, 8 — 13, 14, 15
  • Амортизація: помірна
  • Контурна устілка 5 мм
  • Підошва: технологія Footpod™ 
  • Технологія InnerFlex™ для додаткової гнучкості
  • Верхня частина: швидковисихаюча «дихаюча» сітка
  • Додаткові світловідбиваючі елементи
  • Призначення: біг, спортивна ходьба на довгі дистанції, біг на понад марафонські дистанції, для занять іншими видами спорту ( у тому числі функціональних та крос- тренувань).