З собою дійсно має бути все те, що може якимось чином вам стати в нагоді. Розділіть упаковку речей на три частини: речі які можуть знадобитися, до забігу, під час забігу, і після нього.

Ось кілька порад, які допоможуть вам підготовитися:

1. Упакуйте все

Абсолютно доречно упаковувати велику кількість різних речей. Візьміть одяг для будь-якої погоди – дощової, холодної, гарячої, вітряної. Не забудьте шапку для бігу, рукавички і окуляри. Одягайтеся заради комфорту, а не моди. Швидше за все, Ви приїдете задовго до рейсу і будете чекати до старту, тому слід одягнутися тепліше на час ранкового очікування. Одягайте одяг для бігу, в комфорті якого Ви впевнені. Ви можете надягати кілька «шарів» одягу, легко знімаючи їх, у міру того, по мірі того, як Ви будете зігріватися. ВАЖЛИВО: одягнути всі «шари» одягу в правильному порядку, щоб потім їх можна було легко зняти.

2. Якщо Ви летите, зберіть багаж

Упакуйте бігове спорядження яке Ви надягнете в день забігу в окрему сумку яку Ви візьмете в літак. Завжди тримайте цю сумку при собі. Упакуйте весь одяг і речі, які Ви будете використовувати в день забігу, наприклад: одяг для забігу, бігові кросівки, ортопедію, шкарпетки, інформацію про гонку, контактні лінзи або окуляри, сонцезахисні окуляри, харчування, медикаменти, масло для тіла, вологі серветки.

3. Носіть компресійні шкарпетки

Під час подорожі, на літаку або наземному транспорті, носіть компресійні шкарпетки, бажано високі. Компресійні шкарпетки сприяють проходженню крові у венах, таким чином, кров не буде доливати до нижньої частини ніг, поки ви сидите.

4. Нічого нового

Новітнє і найкраще спорядження, продукти та харчування – це завжди добре, але не надягайте або використовуйте нічого нового в день забігу. Спробуйте новопридбане обладнання на тренуванні, перш ніж використовувати його в забігу.

5. Багаж зі спорядженням

Упакуйте свою сумку зі спорядженням, яку Ви будете здавати в багаж і яка знадобиться Вам після забігу, щоб скористатися ними по поверненню в готель. Багато, після забігу, трохи замерзають, так що візьміть додаткову куртку або сорочку. Важливі речі, такі як телефон, ключі або медикаменти краще носити з собою під час забігу, так як вони можуть випасти з багажу.

ВАЖЛИВО мати при собі аптечку з наступними складовими:

  • Крем від натирання
  • Пластир
  • Знеболюючі
  • Відновлювальний гель
  • Електролітні напої