Навіть якщо ви бігаєте кожного дня, Ви незастраховані від появи зайвих кіло у святковий період. Ось поради, як зберегти талію стрункою, а тіло у чудовій спортивній формі. 

Повний холодильник

Святкові десерти повні цукру та жиру, як правило, з низьким вмістом поживних речовин. Але від них так складно відмовитися…Наповніть свій холодильник здоровими та корисними закусками і кожного разу, коли виникне думка про щось шоколадне, біжи до свого холодильнику.. Спробуй натомість натуральний йогурт, свіжі овочеві палички і хумус, а ще суміш несолоних горіхів. 

Задоволення існує 

Після пробіжки вам необхідно поповнити запас глікогену у Ваших м’язах і допомогти їм відновитися за допомогою білка. Це хороша можливість задовольнити Вашу пристрасть до солодкого! Але надавайте перевагу корисним десертам: на вітамін А багатий гарбузовий пиріг, а кулька ванільного морозива збагатить ваш організм кальцієм . 

… Але чи не занадто багато 

Якщо ви бігаєте частіше і більше, ніж зазвичай, у вас є більше маневру для додаткового задоволення. Але додаткові км не дають права з’їсту тарілку шоколадного печива. Дослідження показали, що навіть дуже активні люди набирають вагу під час святкового сезону. 

Побудуйте свою ідеальну вечерю 

На святкуванні розділіть вашу тарілку на чверті: заповніть половину овочами, що містять клітковину, чверть — пісним білком індички або риби, а також чверть багатим на поживні речовини вуглеводами. На десерт, половину невеликої (!) тарілку з фруктами і половину з вашими улюбленими цукерками, але без скупчення! 

Пийте 

Воду звісно! Коли ви бігаєте на морозі, легко отримати зневоднення, тому що ви п’єте менше. Ще простіше переплутати спрагу з голодом. Замість того, щоб випити або з’їсти щось солодке, тримайте себе у руках і випийте краще води, звичайної або газованої із додаванням лимону. 

Обмежте алкоголь 

Так, є деякі переваги для здоров’я в бокалі червоного вина (добре для вашого серця), і темних сортах пива містяться вітаміни та мінерали. Але алкоголь дуже калорійний і сприяє зневодненню організма. Спробуйте зменшити споживання до однієї або двох порцій алкоголю на день, і чергувати їх з водою.