Що відрізняє кросівки ALTRA від будь-якого іншого спортивного взуття? Так, тут замішані експерименти, новаторські технології, високоякісні матеріали. А ще в них вкладена ідея і душа справжнього завойовника гірських вершин, творця компанії Altra Голдена Харпера.

Ще будучи хлопчиськом, працюючи за стійкою сімейного магазину в горах Уосач (США), Голден Харпер не з чуток знав, що таке підніматися на гірські хребти і шльопати в промоклих кросівках по гірських стежках штату Юта. Не дивно, що першою моделлю, з якої почалася історія компанії Altra стали саме непромокаючі трейлові кросівки LONE PEAK 2.0.

Модель LONE PEAK була названа на честь підкорення більш ніж 3-х кілометрового гірського бездоріжжя в штаті Юта. Сучасна пара LONE PEAK 3.0 для чоловіків – це поліпшена версія свого попередника і найновіша версія моделі взуття для бігу по пересіченій місцевості.

ТЕПЕР кросівки LONE PEAK 3.0 мають додатковий захист верхньої частини для підвищення зносостійкості і захисту, якщо ви опинилися наодинці зі складним маршрутом.

Для гарного позашляховика  важлива якість гуми. Підошва Lone Peak 3.0 виконана як справжня демісезонка. Дизайн підошви був змінений з використанням нової технології MaxTrac™ для забезпечення ще кращого зчеплення у будь-яких умовах. MaxTrac™ є прекрасним поєднанням таких параметрів, як зчеплення, сила зчеплення і зносостійкісті для більш швидкого і ефективного підкорення нових маршрутів.

Що стосується амортизації, її забезпечує унікальний шар A- BOUND™, розташований безпосередньо під устілкою. A-BOUND™ служить для зменшення ударного навантаження під час бігу по твердих поверхнях, а також забезпечує повернення енергії від кожного кроку. Фактично, це пружний м’ячик між дорогою і ногою!

Говорячи про амортизацію моделі, варто відзначити, що помірна амортизація є ідеальний варіантом  для бігунів, які прагнуть захистити свої ноги, поліпшити форму і зменшити ударні навантаження під час бігу на довгі дистанції.

Покриття StoneGuard™ — це гнучкий шар, вбудований між проміжної підошвою A-Bound і основним шаром, що гарантує додатковий захист ніг від гострих каменів під час бігу. Цю технологію використано в моделях Lone Peak та Olympus.

Не будемо забувати про основні революційні технології, введені Голденом Харпером, які вивели кросівки Altra в лідери взуття для бігу. Йдеться про платформу Zero Drop™ і видозмінену форму носка FootShape™.

Платформа Zero Drop™ знаменита тим, що виключає перепад між носком і п’ятою, що в свою чергу імітує біг босоніж. Це просте, а разом з цим унікальне рішення дає природнє навантаження на ахіллове сухожилля, в результаті чого ноги зміцнюються і менше травмується в процесі більш сильного відштовхування. Зменшення ударної сили в 3-5 разів дає можливість поліпшити техніку бігу, уникаючи професійних хвороб бігунів, таких як фасції і бурсити.

А вже за подносок FootShape™ пальці ніг точно подякують вам ! Розширений носок кросівок Altra дає можливість пальцях розташуватися в їх природному положенні, при цьому захищаючи їх від травм на дорозі.

Технологія GaiterTrap™ дозволяє прикріпити спеціальні захисні гетри до кросівок: спереду до металевої скоби, а ззаду за допомогою липучки. На дорозі де зустрічаються дрібні камені, пісок і глина таке кріплення захистить від попадання предметів всередину взуття. У той час, як інші бігуни будуть сидіти на узбіччі і витрушувати камінці, ви продовжите свій рух вперед.

По суті, метою створення моделі Lone Peak 3.0 стало вдосконалення бігу, запобігання вигинання пальців, стійкість, відштовхування, комфорт і сила зчеплення з дорогою.

Характеристики Lone Peak 3.0 для чоловіків

  • Вага: 275 г
  • Висота платформи: 25 мм
  • Контурна устілка 5 мм
  • Амортизація: помірна
  • Верхня частина: швидковисихаюча «дихаюча» сітка
  • Проміжна підошва: EVA піна з верхнім шаром, виготовленим за технологією A-Bound ™
  • Підошва: клейка гума Altra Max Trac, виготовлена  за технологією TrailClaw ™
  • Призначення: біг по пересіченій місцевості, пішохідний туризм, поєднання бігу і пішохідного туризму, змагання на пересіченій місцевості, спортивне орієнтування (біг по лісі з компасом).