One V3 — це продовження відповіді Altra на задоволення потреби в ергономічному, швидкому і легкому гоночному взутті. Згідно Altra, One V3 «буде протистояти милям високошвидкісних гонок і тренувань».

Кросівки Altra ONE V3 були спроектовані для комфортного розміщення стопи в її природному положенні. Це високоякісне взуття для швидкісних тренувань.

У порівнянні з попередньою версією 2.5, модель 3.0 забезпечує більший захист ніг, залишаючись при цьому легкою та оптимізованою. Нова накладка TPU робить жорсткішою верхню частину кросівок, додаючи моделі міцності, а значить і довговічності.

Стандартний розширений носок Foot Shape і платформа Zero Drop з нульовим перепадом між носком і п’ятою, готові допомогти бігунам підтримувати правильну форму, навіть при втомлених ногах. Ці новаторські технології компанія Altra впроваджує в усі лінійки біговій взуття і ONE V3 не стали винятком.

Варто відзначити, що з точки зору гнучкості, верхня частина багато не пропонує. При перших відчуттях вдосконалений верх здається досить жорстким і незручним у порівнянні з останньою моделлю. Але у той самий час ONE V3 добре фіксують і міцно тримаються на нозі. Звикнувши до змін, бігун залишиться задоволеним легкістю моделі.

Хіба не чудово, коли підошва створена з урахуванням особливостей саме вашої ноги? Підошва ONE V3 оснащена технологією FootPod, яка забезпечує природну рухливість і підвищену гнучкість кісток і сухожиль ніг. Це відрізняє моделі Altra від інших брендів бігового взуття із вбудованим гнучким елементом, дозволяючи ногам рухатися тільки відповідно до можливостей взуття.

FootPod допомагає підтримувати мінімальну вагу і відмінну тягу. А при необхідності доведе свою відповідальність не тільки на асфальті, але і на траві, гравії і глині.

Хто любить виділятися на маршруті, оцінять більш сучасну і яскраву кольорову сітку. Подвійні, ультра яскраві  кольори вже отримали безліч компліментів від користувачів в соціальних мережах.

Модель ONE V3 сприяє досягненню максимальної динаміки на будь-якій швидкості, а значить ідеально підходить для бігу по асфальту, марафонів і міських тренувань.

  • Вага: 215 г
  • Амортизація: Помірна
  • Висота платформи: 23 мм
  • Устілка: ергономічна 5 мм
  • Платформа: Zero Drop
  • Проміжна підошва: EVA за технологією A-Bound
  • Технологія: InnerFlex
  • Підошва: Foot Pod
  • Верх: вентильована, швидкосохнуча сітка