Ecotrail Oslo  повномасштабний марафон в самому центрі норвезької столиці. Його учасники, матимуть можливість вивчити як міські траси, так і лісові стежки.

Маршрут “Ecotrailers” буде проходити через історичні райони, які в даний час використовуються тільки для відпочинку, а саме: для пікніку, купання, риболовлі, ходьби, бігу тощо. Буде можливість побачити серце міста у всій красі. Крім цього, два найдовших маршрути пролягатимуть через ліси, що оточують Осло.

Коли учасники забігу опиняться трохи нижче відомого лижного трампліну, вони побачать незабутній панорамний вид на ліси і зможуть оцінити всю велич Осло.

Упродовж останніх 10 км маршруту, учасники будуть відчувати запах солоного моря – і, нарешті, фініш поруч з красивим Національним театром опери та балету.

Концепція Ecotrail Oslo полягає в дотриманні екологічної політики на масових заходах. Ecotrail Oslo суворо дотримується правила - “не залишати ніяких слідів” перебування людини в лісі тощо. Кожен бігун буде оснащений крихітним мішком, розробленим для тримання сміття в ході марафону, і Ви також повинні мати свою власну чашку, щоб наливати і пити з неї воду. На відміну від інших забігів, після яких ми часто бачимо тисячі чашок та іншого сміття в річках або розкиданого по вулицях і лісах, Ecotrail Oslo не лишає після себе жодного сліду, що може зашкодити навколишньому середовищу.

Відстані марафону в Осло це – 18 км, 18 км Nordic Walking, 30 км, 45 км і 80 км.

Зустрінемось в Осло!