Біг по природному рельєфу: пагорби, гори, пустелі, густіліси, а також в межах міста по тротуару або парку поза пристосованих доріжок,отримав назву трейлраннінг від англійського trail running — біг по стежках. Займатисятрейлраннінгом можна у вільному темпі або в рамках змагання з елементами кросуі гірського бігу. Однак перше, що знадобитися любителю свіжого повітря і бігу -це правильна взуття.

Компанія Altra була створена в США в горах Усач, де місцевийрельєф сам по собі сприяв зародженнюідеї професійного бігового взуття по пересіченій місцевості. Творець компанії ГолденХарпер не раз стикався зі скаргами спортсменів на біль в колінах, бурсити таінші професійні хвороби, які викликала не технікабігу, а взуття, в якомутренувалися атлети.

Через роки експериментів, компанія Altra випустила моделькросівок для трейлу серіїOlimpus. Після проведення додаткових тестів модель було вдосконалено до версії 2.0.

Що нового в Altra Olimpus 2.0.?

У порівнянні з попередньою моделлю розробники Altra зменшиливагу взуття , що сприяє більшшвидкому бігу . Кросівкам було надано максимальну амортизацію, а також повністю оновлену​​підошву,створену за новітньоютехнологією Vibram® Megagrip.

Піднімаючись по схилу ще і в швидкому темпі для збереження стійкості найголовніше — це максимальнезчеплення з поверхнею. Нова підошва кросівок Olympus від компанії Vibramдоповнила прекрасні характеристики моделі Olympus, забезпечивши неперевершенезчеплення з вологими і сухими поверхнями, підвищену міцність і оптимальнуадаптацію до будь-якого типу поверхні. Високоефективний гумовий матеріал, зякого виконана підошва, дає гарантію стійкості бігуна під час підйомів іспусків, а також забезпечує максимальнуамортизацію, яку так цінують трейлраннери. Адже саме максимальна амортизаціяпід час бігу по будь-якій поверхнідає атлетові надійний захист без шкоди для ніг і взуття. Крім того, була збільшена зносостійкість моделі, а її верхнячастина виконана з більш м’яких і гнучких матеріалів.

Взуття оснащеноунікальною платформою висотою 36 мм, яка рівномірно розташована по всійдовжині, нижнім шаром, створеним за технологією A-Bound. Цей унікальний шаррозташований безпосередньо під устілкою. Основне його завдання — отриманняамортизації для зменшення ударного навантаження під час бігу по твердихповерхнях, а також забезпечення повернення енергії від кожного кроку. Верхнійшар платформи — легка і пружна піна EVA ™ захищає стопу від каменів і коріння,від ударів і пошкоджень по всій довжині маршруту.

Легендарна технологія FootShape ™ для захисту пальців ніг,дарує ногам відчуття комфорту і стійкості під час крутих підйомів і спусків.Підносок FootShape ™ був розроблений Голденом Харпером для того, щоб«звільнити» пальці ніг і дати їм можливість природно випростатися. Цятехнологія є запатентованою ідеєю компанії Altra і застосовується у всіхмоделях лінійки виробника.

Те саместосується і технології ZeroDrop ™, яка виключає перепад між носком і п’ятою, що дає спортсмену ідеальнозбалансований розподіл ваги по всій площині і зменшує ударну силу в 3-5 разів.

Модель Olimpus 2.0. від компанії Altra було створено для вдосконалення технікибігу, запобігання неправильного вигину пальців, стійкості спортсмена, йогокомфортного відштовхування, а також максимального зчеплення ноги з трасою.

Кросівки Olimpus 2.0. мають точну розмірну сітку, а значить при замовленні взуття черезінтернет або, приміряючи їх в Магазині Акваланг, слід орієнтуватися на пару свого стандартного розміру.

Основні характеристики Altra Olimpus 2.0:

 • Вага: 312 г
 • Амортизація: максимальна
 • Висота платформи: 36 мм
 • Розміри: 7.8-13, 14, 15
 • Тип колодки: SD6-M
 • Проміжна підошва EVA з верхнім шаром, виготовленим затехнологією A-Bound ™,
 • Підошва: Vibram® Megagrip
 • Устілка:контурна устілка 5 мм
 • Верхня частина: швидковисихаюча сітка
 • Інші особливості: забезпечення природності бігу, технологіяGaiterTrap ™
 • Призначення: біг по пересіченій місцевості, пішохіднийтуризм, змагання на пересіченій місцевості.