Що для вас важливо у взутті? Для себе особисто, я завжди відповідала на це питання так: воно повинно бути красивим, модним, комфортним і якісним. У гонитві за зручністю я регулярно віддавала перевагу спортивним моделям. Мені здавалося, що немає нічого кращого звичайних кросівок, хоча при цьому спортом я особливо не займаюся, і вихід на просту пробіжку мені коштує великих зусиль. Однак, що таке по-справжньому зручне взуття, я зрозуміла, лише познайомившись з ALTRA.

Ніколи не любила і не носила крокси. Їх форма мені чомусь відразу не сподобалася. Тому, через її кроксообразну форму і підошву, на ALTRA спочатку я дивилася з недовірою. І форма, і забарвлення кросівок ALTRA значно відрізняється від тих, до яких ми звикли, і які нам пропонують ті ж «найк», «адик» або «ньюбеленс». З іншого боку, цей бренд чомусь потрапив в американські топи бігового взуття: не можуть же помилятися тисячі бігунів по всьому світу.

При виборі моделі я зупинилася на PARADIGM- кросівки з максимальною амортизацією і, як було написано в буклеті, «ідеальні для: пробіжок, бігу по пересіченій місцевості, ультрамарафону, ходьби». Особливо мене підкупило слово «ходьба».

ПЕРШІ ВІДЧУТТЯ

Коли я міряла ALTRA вперше, спочатку я нічого не відчула. Ні знаменита підошва Zerodrop, ні носок Footshape ніяк себе не проявили. Так, ногам було зручно, але «ВАУ!» ефекту не сталося. Я хмикнула носом і пішла розношувати нові кроси.

Уже при ходьбі, перше, що я відзначила про обновку, була відмінна вентиляція, легка і дихаюча тканина. На дворі стояла липнева спека, і вийшовши на вулицю, я помітила приємне відчуття свіжості в ногах. Не те що б я ніколи не носила літніх кросівок, у мене вони були і навіть багато різних моделей, але такого комфорту я не відчувала вже давно. Не можна було ігнорувати і той факт, що кросівки виявилися досить легкими для свого розміру.

ОЧІ НЕ БАЧАТЬ, НОГИ ВІДЧУВАЮТЬ

Для тесту я вирішила носити їх 2 тижні – достатній термін для того, щоб відчути на собі гучну обіцянку реклами: «Очі не бачать, ноги відчувають». Але дива знову-таки не сталося – PARADIGM залишалися простий зручним взуттям. Після 2-х тижнів тестування я вирішила, що пора змінити кросівки і порівняти. Вранці, не замислюючись, я стрибнула в свої «адики», сіла в машину і поїхала на роботу. Лише діставшись до офісу, я змогла зрозуміти, що саме відчували мої ноги за останні 2 тижні і чим по-справжньому відрізняються кросівки ALTRA від будь-якої іншої взуття.

У кросівках Адідас моїм ногам весь час було тісно – пальці постійно впиралися в передню частину, а мізинці безбожно натирало. Це дико дратувало, так як за останні 2 тижні я абсолютно не замислювалася про це. Всі переваги «максимальної амортизації» ALTRA мені стали видні на яскравому прикладі практично «дерев’яної» підошви моїх Адідас.

Наступного дня я знову взула туфлі на низькому ходу і в черговий раз переконалася, що мені не здалося – відчуття були зовсім іншими. Я пробувала різне взуття. Доходило до того, що до кінця робочого дня ноги починали нестерпно «гудіти» від болю, як ніби я багато ходила, чого ніколи не траплялося в кросах ALTRA.

Через тиждень різних тестів, я зрозуміла, що для моїх ніг ALTRA – справжнє свято. При цьому я не займаюся бігом навіть на любительському рівні. Можу лише припустити, що під час пробіжки, я б могла відзначити ще якісь переваги і достоїнства тієї ж технології Zerodrop.

До речі, українські бігуни і любителі тріатлону вже встигли помітити цей бренд. Для мене стала приємною несподіванкою новина про те, що кращий український трейловий бігун Олексій Прокопенко в кросівках ALTRA подолав 171км UTMB – одного з найскладніших забігів в горах долини Шамоні, і залишився ними дуже задоволений.

Тепер я з упевненістю можу сказати: мої ноги закохалися в кросівки ALTRA.