Завдяки своїм інноваціям, компанія Altra вже багато років користується популярністю і повагою серед бігунів у всьому світі. Відмінні технології Altra: підошва Zero Drop і широкий носок FootShape, знайшли своє місце у серцях атлетів, яким подобається природний біг і максимальна іпродуктивністіь  бігового взуття.  Модель Escalante, спрямована на те, щоб підвищити планку для всього бренду, пропонуючи одночасно м’який і швидкий біг.

Так чого ж нам чекати від новинки?

Верх: спеціальне плетіння

В останні кілька років індустрія спортивного взуття сконцентрувалася на розробці і впровадження трикотажних тканин в виробництво кросівок. Слідом за Adidas і Nike, компанія Altra вирішила використати цю технологію в Escalante. Однак варто зазначити, що безшовне верхнє плетіння моделей Altra є більш щільне, ніж у перерахованих гігантів, що надає взуттю більшої еластичності, і дає відчуття безпеки  стопи.

Плетіння різного рівня щільності дозволяє уникнути місць, де різні по своїй текстурі тканини з’єднуються між собою (склеюються, зшиваються). Саме тому, верх кросівок стає більш міцним і, з точки зору естетики, виглядає більш акуратним.

Як і всі кросівки Altra, Escalante обладнані платформою Zero Drop і носком FootShape, який має більш широку форму і анатомічно повторює ногу людини. Ідея FootShape полягає в тому, щоб дозволити пальцях ніг, перебуваючи у взутті, прийняти своє природне положення і випростатися. Що, в свою чергу, дозволяє  бігунам активувати більш природну амортизацію і стабілізувати  тіло.

Підошва

Як і інші взуттєві компанії, Altra перебувала в пошуку ідеального матеріалу для устілки і підошви, який був би не тільки м’яким, але і чуйним та пружним. 

Проміжна підошва моделі Escalante виготовлена з нової суміші, яку інженери компанії назвали Altra EGO. Експерти Altra стверджують, що ця запатентована пінна суміш є «святим граалем» підошви Escalante. Вона дає бігунові більше енергії і має більшу реактивність, ніж стандартна піна EVA, при цьому залишаючи приємне м’яке відчуття відштовхування під час тренувань з високою інтенсивністю. Піна Altra EGO вважається більш міцною і менш сприйнятливою до температурних змін: не стає занадто м’якою в спеку або занадто крихкою на холоді.

Використання

Деяким бігунам, які переходять на Altra з більш традиційних моделей, носок FootShape може здатися «занадто широким». Але це перестає бути проблемою, як тільки нога звикає до нової геометрії кросівок. Для тих, хто вже знайомий із взуттям Altra, відчуття при бігу в нових Escalante можуть бути схожими на популярну модель Torin.

Розділена п’ята додає взуттю амортизації та більш плавний перехід на носок, максимізуючи тягу кросівок та їх довговічність. Найкраще Escalante підходять для доріг і доглянутих стежок, оскільки невелика висота платформи і гнучкість взуття можуть привести до деякого дискомфорту на скелястій місцевості.

FOOT POD TECHNOLOGY — технологічне рішення, завдяки якому підошва фактично відтворює анатомію  кісток і сухожилля ноги, через що стопа згинається і рухається природним чином.

До сих пір реакція на Escalante серед наших співробітників і клієнтів була в цілому позитивною. Комбінація трикотажу разом з новою амортизацією Altra EGO залишає взуття дуже рухомим, однаково підходить як для швидкісних тренувань, так і для більш тривалих забігів.

Допоки  питання  чи є Ескаланте «святим Граалем» бігового взуття залишається відкритим, не забудьте протестувати модель самостійно  під час відвідин нашого магазину!